Sme firma, ktorá vznikla z iniciatívy našej materskej spoločnosti Shark.sk. Milujeme technológie, počítače a zaujíma nás aj ochrana životného prostredia. Preto sme sa túto myšlienku rozhodli skĺbiť do RE-PC, teda repasovaných počítačov, ktoré nešetria len vašu peňaženku, ale aj planétu.

Elektronika,
ktorá šetrí
planétu

Repasované PC majú veľmi pozitívny enviromentálny vplyv. Výroba nových zariadení so sebou prináša veľa vedľajšieho produktu, v podobe odpadu. Technika repasovania obnovuje starší hardvér, čím minimalizuje vedľajšie účinky výroby. Zabraňuje prenikaniu toxínov do prostredia, znižuje množstvo elektroodpadu
a dopyt po surovinách z neobnoviteľných zdrojov.

Špičkové produkty
a služby, ktoré
šetria náklady

Malé a stredné podniky často nemajú dostatočný kapitál na to, aby si mohli dovoliť nové, drahé IT vybavenie. Práve pre nich sú najvýhodnejšie repasované počítače. Ponúknu stabilné
a spoľahlivé riešenie, ktoré hravo,
a hlavne lacno, zastúpi nový, predražený hardvér. Repasované PC sú tiež skvelou alternatívou pre dnešné zelené firmy, ktorým záleží na životnom prostredí.

Použité IT
už nie je len
“špinavý” bazár

Robíme veci inak. Naše repasované počítače sú takmer ako nové. Každý kus nášho hardvéru musí prejsť až troma testami skôr, než sa k vám dostane. Výsledkom toho sú plne funkčné a spoľahlivé výrobky, s 13 mesačnou zárukou.

Odkúpenie PC
späť do
24 mesiacov

Váš repasovaný počítač alebo laptop vieme do uplynutia 24 mesiacov od kúpi odkúpiť späť. Zbavíme vás tak starostí s tým, čo urobiť so starým PC, na ktorom stále viete zarobiť. Môžete tak pohodlnejšie prejsť na nový eko friendly model.

Kvalita a servis
nové, cena
bazárová

Repasované počítače sú z rôznych dôvodov vrátené výrobcovi. Väčšinou sa jedná len o drobnú chybu (napr. Výmena USB portu), ktorá je rýchlo odstránená. Prípadne ide o vrátenie nového kusu, kedy zákazník využil svoje zákonné právo vrátiť výrobok. Na každý takýto PC sa vzťahuje plná záruka a servis nového výrobku. Cena je však podstatne nižšia, pričom dokáže ušetriť až 50 % nákladov na nový PC.

Špeciálny
zľavový
kupón

Aj napriek bazárovej cene vám RePC dokáže ponúknuť ešte viac. Sumu, za ktorú si kúpite svoj ekologický repasovaný počítač zníži zľavový kupón, ktorý na vás čaká v košíku.