RE:PC vyberá lacný počítač pre školáka

Školský rok sa pomaly rozbieha a okrem základných potrieb pre žiakov je nenahraditeľným pomocníkom počítač. Kúpa školských pomôcok dokáže zaťažiť rodinný rozpočet. Preto poteší každá možnosť ušetriť. Počítač býva často najdrahšou položkou. RE:PC vám dokáže, že to tak vôbec nemusí byť. 

Pri výbere nového pomocníka do školy je vhodné položiť si základnú otázku – PC alebo notebook? V prospech PC hovoria nižšie ceny. Študenti však nechcú byť obmedzovaní, často sa premiestňujú, využívajú wi-fi a chcú mať svoj počítač stále po ruke. Práve preto je za RE:PC vhodnejšia práve kúpa notebooku. Cenová situácia je dnes v tomto segmente veľmi príjemná. 

HP EliteBook 2560p: lacný notebook do každého ruksaku 

Na laptope pre školáka nemusíte preplácať. Konštrukcia a kvalita notebookov to dnes dotiahla tak ďaleko, že aj keby ste zvolili najlacnejší model, neurobíte chybu. Na RE:PC máme v ponuke notebooky už od 226 eur. Vybrali sme pre vás konkrétne model EliteBook 2560p od HP. 

Ponúka moderný a výkonný procesor Intel Core i5, 4 GB operačnej pamäte a SSD úložisko s kapacitou 128 GB. Každý študent ocení jeho rýchlosť vďaka SSD disku a výhody najnovšieho operačného systému Windows 10 Pro, ktorý je v cene. HP EliteBook 2560p je spoľahlivý, ľahko prenosný a kvalitou ako nový výrobok. 

Mám záujem o lacný notebook pre študenta

Lenovo ThinkPad X2: zlatá stredná cesta

K študentskému životu patrí aj zábava. Odreagovanie od školských povinností je zdravé a notebook môže byť pomocníkom aj v tomto smere. Odpoveďou je Lenovo ThinkPad X2, ktorý za 434 eur ponúka dostatok výkonu na sledovanie filmov či seriálov vo vysokom rozlíšení a príležitostné hranie hier.

Základom je moderný a výkonom nabitý procesor Intel Core i7, doplnený o 8 GB RAM a úložisko s bohatou kapacitou 256 GB. Ide o disk typu SSD, ktorý sa postará o skutočne rýchle spustenie, načítanie systému, kopírovanie a ďalšie procesy. V prípade zlatého stredu ide o ideálnu voľbu. 

Mám záujem o zlatú strednú cestu pre študenta

Rôzne modely, ktoré splnia účel

Okrem nami vybraných dvoch ciest máme širokú ponuku viac ako 900 modelov rôznych značiek. Všetky sú v najlepšom stave a mali by ste naozaj problém rozoznať ich od nových notebookov. 

Chcem si vybrať notebook pre školáka na RE:PC

Chcem si vybrať PC pre školáka na RE:PC

Tento príspevok bol uverjnený v Novinky